Volné pracovní místo  Servisní technik pro komponenty fotovoltaiky - práce PO-PÁ - 8 hodin, žádná noční, skvělý plat

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Připojte se k nám a zapojte se do energetické proměny České republiky - v oboru fotovoltaika! Máme otevřenou pozici pro kolegu/kolegyni do Technické podpory.

Nabízíme:

  • Skvělé platební podmínky
  • Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
  • Kvalitní zaučení a kolegové, co drží spolu
  • Jednosměnný provoz PO – PÁ, pracovní doba 8h, žádné noční směny
  • Notebook, služební telefon, stravenkový paušál,
  • 5 týdnů dovolené, sick days, firemní akce, příspěvek na penzijní/životní pojištění,
  • MultiSport karta, výuka angličtiny na pracovišti
  • Po zapracování smlouva na dobu neurčitou

Náplň práce zahrnuje:

  • Zaškolování našich zákazníků (instalační firmy)
  • Řešení technických problémů po telefonu
  • Komunikaci se zahraničními dodavateli a českými a slovenskými zákazníky
  • Občasné pracovní cesty po ČR a SR
  • Spolupráci v rámci týmu technických poradců ve Frýdku-Místku a komunikaci s kolegy v Praze

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro –  s min. 2 lety praxe
  • Znalost práce v Microsoft Windows a MS Office
  • Znalost AJ na úrovni porozumění textu, či ústní projevu
  • Aktivní řidič, manuální zručnost, samostatnost, zájem o fotovoltaiku, příjemné vystupování